Lajmërohet Stresi, ka një ‘selam’ për Noizyn (Foto)

Lajmërohet Stresi, ka një ‘selam’ për Noizyn (Foto)

624
0

stresi-650x358

Reperi nga Shqipëria i cili gjithashtu është në armiqësi me Noizyn ka reaguar me një postim në Instagram për incidentin që ndodhi sot mes Noizyt dhe Cozmanit.

“Per hajer o ylber abullahu ata jon msu me u rreh … R.i.P O pussy boy ku ju meten 30 vet apo 90-et hahahaahahah hahahahahaha hahahaahahahahahah hahahahahahaahahahahahahahahah sa kam qesh me lot kshtu osht kur bon sikur ki kap qiellin me dor”, ka shkuar Stresi në Instagram./Lajmi.net.