Ky është fustani i nusërisë që e duan të gjithë femrat (Foto)

Ky është fustani i nusërisë që e duan të gjithë femrat (Foto)

931
0

fustan1_1471279453-6810253

Kur preferencat dhe shijet personale janë të shumta është vështirë të veçosh diçka për ta cilësuar si më të veçantin e kohës, aq më pak kur bëhet fjalë për fustanin e nusërisë.

Megjithatë fustani i publikuar në shtëpia e modës Grace Loves Lace në Australi, duket së është më i preferuari nga të gjithë.

Ku fustan që në pamje të parë duket si diçka shumë e thjeshtë i përbërë me bust dantelle ka marrë mbi 2.5 milionë pëlqime dhe gjithashtu është ndër fustanet më të kërkuara të nusërisë./syri.net.