Kush është vajza që po puth Noizyn – Foto gjithë dashuri

Kush është vajza që po puth Noizyn – Foto gjithë dashuri

521
0

zinzin

Kush është vajza që po puth Noizyn – Foto gjithë dashuri

Vetëm pak minuta më parë Noizy ka postuar një foto interesante, e që i ka intriguar ndjekësit e tij. Ai ka marrë një puthje të ngrohtë nga një vajzë simpatike që me shumë siguri është një fanse e zjarrtë. Qindra komente ka marrë fotoja dhe të gjithë e cilësojnë si fatlume vajzën. Çdo fanse do të donte të ishte në vendin e saj.Të shumtë janë ata që kanë pyetur se kush është kjo vajzë. Noizy ka bërë edhe një zemër dedikuar kësaj fotoje./arkivashqip

Postimi i tij:

❤️

A photo posted by NOIZY (@zinizin) on