Konfirmohet rikthimi i ‘Big Brother’, zbulohet data e nisjes së spektaklit

Konfirmohet rikthimi i ‘Big Brother’, zbulohet data e nisjes së spektaklit

377
0

Prej kohësh ishte përfolur se do të rikthehej në ekranin e Top Channel, një nga spektaklet më të ndjekur “Big Brother” dhe mesa duket fjalët kanë qenë të vërteta.

Mbrëmjen e djeshme u mbajt festa e përvitshme e Top Medias dhe kjo festë u organizua pikërisht në ambjentet ku do të bëhet shtëpia e “Big Brother”.

Prezantuesit Isli Islami dhe Ori Nebiaj zbuluan programet e reja që do shfaqen në Top Channel duke përmendur mes tyre edhe “Big Brother”.

Isli zbuloi se “Big Brother” do të nisë vitin tjetër, në 2020.