Tags Posts tagged with "zbulohet data e nisjes së spektaklit"

Tag: zbulohet data e nisjes së spektaklit

Konfirmohet rikthimi i ‘Big Brother’, zbulohet data e nisjes së spektaklit

Prej kohësh ishte përfolur se do të rikthehej në ekranin e Top Channel, një nga spektaklet më të ndjekur “Big Brother” dhe mesa duket...