Kolegia e punës më çmendi në shtrat, por tani ajo…

Kolegia e punës më çmendi në shtrat, por tani ajo…

1178
0

auto_kol1472744173

Një djalë i ka shkruar një letër britanikes ‘The Sun’, ku ka treguar se ka bërë seks me një kolege të punës, por që tani ajo është larguar nga ai, transmeton Bota Sot.

Kjo është letra e tij:

Kam bërë seks të mrekullueshëm me një vajzë nga puna dhe tani kam rënë në dashuri me të, por ajo është shumë e ftohtë ndaj meje tani.

Asaj besoj se i ka pëlqyer seksi pasi më ftoi në shtëpinë e saj javën e kaluar, për ta bërë atë përsëri.

Më pas ajo tha se dëshiron që ta bëjë një hap prapa që të mund të vendos se çfarë dëshiron të bëjë.

Kam fantazuar për moshën e saj në punë, por e dija se ajo po dilte me një djalë tjetër.

Unë nuk do të kisha guxuar ta pyesja atë, pasi ajo është e mrekullueshme dhe mendoja se ishte jashtë ligës sime.

Unë jam 25, ndërsa ajo është 28 vjeç.

Unë e shijoj të punoj me të.

Ka qenë një tallje mes nesh, pak e pacipë  ndonjëherë.

Ne bisedojmë gjatë pushimit të drekës dhe ajo më tregon për problemet e saj dhe më tregon fotot e vajzës së vogël.

Një ditë ajo më tha se dikush i kishte thënë se unë fantazoj për të.

Unë u zura me të vërtetë ngushtë, por ajo tha se e gjeti fijen.

Tallja në punë tani kaloi në tallje me tekst.

Pastaj u takuam rastësisht në një klub dhe pimë disa gota bashkë.

Ne përfunduam duke u kthyer në banesën time dhe bëmë seks.

Ishte aq e mirë për të qenë e vërtetë, por kjo ndodhi edhe dy herë pas asaj here.

Tani ajo thotë se është e hutuar dhe dëshiron që të mendojë e ta ndalojë për një kohë.

Unë e di se ajo po kalon kohë të vështirë nga i dashuri i saj, plus që është duke marrë pikëllim nga babai i fëmijës së saj.

Unë me të vërtetë kujdesem për këtë vajzë dhe nuk dua t’i shkaktoj edhe ndonjë problem.

Ne ende shkruajmë mesazhe çdo ditë dhe më mungon shumë.

A duhet të heq dorë nga ëndrrat e mia dhe të vazhdoj tutje?

Apo duhet t’i tregoj se jam dashuruar në të dhe se do ta trajtoj në mënyrën që ajo e meriton?

Përgjigja e psikologes:

Ajo po e bën një hap prapa dhe kështu duhet të bësh edhe ti.

Përpara se ta bësh hapin tjetër, mendo me shumë kujdes.

Ty të pëlqen ajo shumë, por mos e harro faktin se ajo ka një vajzë dhe është ende në kontakt me babain e fëmijës.

Ti duhet ta pranosh atë vajzë dhe të pranosh edhe babain e saj si pjesë e tyre.

Mundësitë janë se do të jetë shumë stresuese.

A je i gatshëm për të gjitha këto?

Nëse po, atëherë shko dhe thuaja gjitha ndjenjat

Bëja të qartë se nuk do që ta ndash atë me dikë tjetër.

Mos u tërhiq vetëm nga pamja e saj.

Ke nevojë të gërmosh më thellë se kaq.

Duhet t’i ndani vlerat dhe synimet, nëse doni që dashuria të zgjasë./BS/