Kjo është aktorja e re e “O sa mirë” (Foto)

Kjo është aktorja e re e “O sa mirë” (Foto)

405
0

a_1474542884-4734951

Seriali ‘O sa mire’ do të pësojë disa ndryshime sa i përket strukturës së aktorëve.

Tashmë Ema Uka dhe Xhevdet Jashari, të njohur më mirë si Prishtinasja dhe Tetovari, nuk do të jenë pjesë e serialit.

Por burimet e Telegrafit konfirmojnë se tashmë në ekranet televizive do ta shohim një fytyrë të re përpos që atyre të konfirmuara të tilla si Vedat Bajrami, Osman Azemi dhe Mensur Safçiu prej grupit humoristik ‘Stupcat’.

Bëhet fjalë për aktoren e mirënjohur shqiptare, Adriana Matoshi, e cila do pritet të ketë rolin e profesoreshës ose studentes.

Ndërkohë, shikuesit do të mund ta shohim në televizione të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. /Telegrafi