Kim “takon fundin”

Kim “takon fundin”

549
0

4bb37510-481f-4687-93f5-2bcd6577d315-0Rrëmbeu vëmendjen bashkëshortit Kanye West në koncertin e tij me një fustan ngjyrë argjendi me dekolte shumë të hapur një ditë më parë dhe Kim Kardashian arriti të gjente një veshje edhe më ekstreme për një dalje tjetër me burrin e saj.

35-vjeçarja duket s ka “takuar fundin”, ndërsa i ka lënë shumë pak vend imagjinatës me një veshje të zezë transparente. Ky fustan shumë seksi i tregonte pjesët më të mira Kimit. Tani problemi është se mbretëreshës se rrjeteve sociale nuk i ka mbetur tjetër veçse te dale me bikini ne rruge, dhe me pas akoma, t’i heqë edhe ato, për me shume vëmendje.

Shperndaje