Tags Posts tagged with "Kim “takon fundin”"

Tag: Kim “takon fundin”

Kim “takon fundin”

Rrëmbeu vëmendjen bashkëshortit Kanye West në koncertin e tij me një fustan ngjyrë argjendi me dekolte shumë të hapur një ditë më parë dhe...