Kapet duke bërë seks, qiraxhesha dëbohet nga shtëpia

Kapet duke bërë seks, qiraxhesha dëbohet nga shtëpia

1427
0

1-221-620x330

Seksi jashtë banesës me qira i ka kushtuar një gjobë, si dhe është detyruar të bëjë gati valixhet për të gjetur një banesë të re.

Një fqinj, e bezdisur nga britmat pasiononte të dy të rinjve, vendosi të lajmërojë policinë. Efektivët të cilët mbërritën në vendngjarje gjetën 31-vjeçaren Claire Blacklaw, jashtë derës së apartamentit të saj në Hamilton të Skocisë, së bashku me 26-vjeçarin Chef Kirkland, të dy lakuriq.

Dy ditë më parë, raporton “The Sun”, Blacklaw u gjobit me 140 paund, ndërsa Kirkland me 200 £, për vepra të turpshme në publik, të ndodhura më 28 janar.