Ja shenja e horoskopit që “prodhon” më shumë miliarderë

Ja shenja e horoskopit që “prodhon” më shumë miliarderë

367
0

Ndoshta nuk e keni besuar, por kushdo që është shenja e horoskopit të Peshores, duhet të ndjehet më me fat se të tjerat.

Këtë e thotë një studim i fundit, i cili ka zbuluar se miliarderët më të shumtë i përkasin kësaj shenje horoskopi.

Një studim ka zbuluar se nga 250 miliarderët në listën e publikuar së fundi nga Forbes, më të shumtit i përkasin shenjës së Peshores, 27 prej tyre.

Në vendin e dytë, vijnë peshqit me 22 miliarderë, të ndjekur nga Gaforrja, Demi, Luani, të gjitha të me nga 20.

Bricjapi dhe Shigjetari janë të fundit, me vetëm 8 miliarderë./Gazeta Liberale

loading...