Ja sa e afërt është Enca me familjen e Noizyt (Foto)

Ja sa e afërt është Enca me familjen e Noizyt (Foto)

601
0

wwwwwwwwwwwwwwww_1472471022-2066508

Ka qenë një dasëm e përbashkët mes të afërmve të Noizyt dhe Encës, ajo që e ka bërë këngëtaren të na zbulojë disa detaje në llojin e marrëdhënies së saj me Noizyn.

Teksa ajo filmonte jo vetëm pjesët më të bukura të ceremonisë por edhe veten e saj, na zbulon që gjatë gjithë kohës në tavolinë ka qenë mes prindërve të reperit, shkruan InTV.

Nuk është dashur prania e Noizyt, i cili atë natë ndodhej në koncert,për të kuptuar që marrëdhënia mes Encës  dhe mamasë së tij dukej shumë e ngushtë dhe ndoshta jo më kot këngëtarja e hitit “Dreq”, krahas kësaj fotoje, e ndodhur mes prindërve të reperit, shkruan “Family”.