Ja ku gjendet Noizy momentalisht (Foto)

Ja ku gjendet Noizy momentalisht (Foto)

690
0

noizy_1473873550-1026511

E sot reperi ka vazhduar jetën normale duke mos u marrë me rastin e djeshëm, shkruan lajmi.net.

Kështu ai së fundmi ka publikuar pamje ku shihet te berberi dhe gjithçka duket në rregull.

nnt_1473873534-7710951