Ironia e radhës e Edi Ramës për Bashën dhe listat e PD

Ironia e radhës e Edi Ramës për Bashën dhe listat e PD

529
0

Tjetër ironi nga kryeministri Rama për listat e kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike. Pasi i quajti një ditë më parë si lista humbëse dhe i sulmoi sërish nga Elbasani, Rama postoi një foto-montazh në faqen e tij në Facebook, ku ironizon sërish Bashën dhe të zgjedhurit e tij. Postimin nuk e shoqëron me koment, por referenca duket e paekuivok, pasi ai vjen në kulmin e debatit që kanë ngjallur listat e PD për deputetë.