Tags Posts tagged with "Ironia e radhës e Edi Ramës për Bashën dhe listat e PD"

Tag: Ironia e radhës e Edi Ramës për Bashën dhe listat e PD

Ironia e radhës e Edi Ramës për Bashën dhe listat e...

Tjetër ironi nga kryeministri Rama për listat e kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike. Pasi i quajti një ditë më parë si lista humbëse...