Ia çon gabimisht mamit këtë FOTO, por përgjigja e saj do t’ju...

Ia çon gabimisht mamit këtë FOTO, por përgjigja e saj do t’ju lejë pa mend

967
0

vajzaaaaKontrolloni dy herë adresën në momentin kur jeni duke i nisur një foto shumë private si kjo provokuesja këtu, mos e harroni kurrë këtë, sepse në të kundërt pasojat mund të jenë të paparashikueshme.

Mësoni nga ndodhia e hidhur e kësaj vajzë të gjorë. Ajo natyrisht që nuk kishtendërmend t’ia dërgote mamit të saj një foto me të brendshme seksi dhe me një pozë provokuese, shkruan “SYRI.net”.

Por gjithçka ndodhi gabimisht. Në vend që të shtypte adresën e të dashurit, të cilin kishte ndërmend ta joshte, vajza e kishte postuar këto foto hot të saj në inboxin e mamit me shkrimin shoqërues: “Zemër, më është rritur gjoksi, aq sa s’ma mbajnë dot reçipetat!”.

Dhe sigurisht menjëherë më pas ajo e kuptoi dhe mendoi se do ta priste një natë e vështirë në familje. Por vendosi që të tregohej e sinqertë: t’i thoshte të paktën mamasë se foto nuk ishte nisur për të, por për dikë tjetër. “OMG, mam kjo nuk ishte për ty!!!”, shkroi ajo sërish në imboxin e nënës së saj, bën të ditur “SYRI.net”.

Por siç duket, mamaja e saj e mori mesazhin e parë dhe vendosi t’i përgjigjet vajzë “plumb për plumb”. Duke i dërguar një foto të sajën vetëm me reçipeta, por ku binte në sy gjoksi i saj i madh. Dhe mesazhi i mamit ishte: “Mos u shqetëso zemër, të mitë janë më të mëdhenj gjithsesi!!!”.

Prandaj kujdes, inshallah nuk e keni këtë fat edhe ju! / SYRI.net /