HOROSKOPI e dielë, 6 tetor 2019

HOROSKOPI e dielë, 6 tetor 2019

740
0

DASHI

Marrëdhëniet me partnerin/partneren ose karriera juaj mund të mos jenë në vendin e duhur, prandaj mos e merrni mundimin të bëni lëvizje të papritura.

DEMI

Të martën, planeti i Venusit do hyjë në lidhjen tuaj dhe do të keni një afërsi e ngrohtësi me partnerin/partneren tuaj.

BINJAKËT

Ju mund të dëgjoni një histori të papritur nëpërmjet thashethemeve në punë ose ndoshta do të ndryshojë stafi në zyrën tuaj.

GAFORRJA

Ju keni nevojë të negocioni për kohën që doni të shpenzoni me veten dhe me partnerin/partneren dhe këtë do e bëni sot.

LUANI

Një mundësi e re mund t’ju bëjë që të rimendoni shpërnguljen. Ka mundësi që në punë të surprizoheni nga ide të reja, koncepte dhe biseda.

VIRGJERESHA

Lajmet e paparashikuara mund të bëjnë që ta kaloni jashtë vendit këtë javë. Ose mund të dëgjoni e të shihni diçka që sjell mundësi të reja në jetën tuaj.

PESHORJA

Ju mund të ndiheni konfuzë për drejtimin tuaj dhe përgjegjësitë familjare. Por të gjitha këto do i zgjidhni sot dhe do mësoni se cila është gjëja më e mirë që mund të bëni.

AKREPI

Partneri juaj mund t’ju surprizojë me një informacion ose detaj që nuk e dije për ta, ose ju mund të jeni ai/ajo që e tregon një histori tepër speciale.

SHIGJETARI

Kohët e fundit mund të keni patur axhendën shumë të zënë, por sot është dita që të uleni dhe të fokusoheni tek paratë. Puna mund të jetë e lodhshme, por aspak e mërzitshme.

BRICJAPI

Etika juaj në punë dhe përgjegjësitë mund t’ju kenë ndihmuar që të për të krijuar karakterin që keni, por jo të gjithë mund të përshtaten me mënyrën e punës suaj.

UJORI

Sot mund t’ju vijë një mundësi e re për punë, ose do të ndryshoni pozicionin duke arritur atje ku doni. Edhe në jetën familjare do të jeni shumë të lumtur.

PESHQIT

Nëse po kërkoni të siguroni fonde të jashtme përmes një kredie bankare ose një arti dhe përpjekja juaj e parë nuk do të shkojë mirë, vazhdoni të përpiqeni.

Shperndaje