Historia+18/ Pashë vjehrrin tim me një gocë, pastaj unë..

Historia+18/ Pashë vjehrrin tim me një gocë, pastaj unë..

5031
0

Dua tju tregoj historine time por dua te mbetem anonime nk pres qe ta kuptojne te tjeret .

Jam nje vajze 25 vjece qe 18 vjece u martova me nje njeri 27 vj pa deshiren time . Ne fillim benim seks cdo nate por cdo gje u rrallua kur ai nisi te punonte x nje kompani te huaj . Bente cdo jave udhetime nga 2-5 dite .

2 vitet e fundi filloi qe te jetonte edhe babai i burrit me ne . Ai ishte 56 vjec me mjekerr pak i plakur por i mbajtshem . Nje nate degjova disa te bertitura dola nga dhoma dhe pash qe te bertiturat po vinin nga dhoma e vjerrit . Pash tek vrima e deres dhe cte shihja vjerri im po qinte nje vajze te re , pak a shum si mosha ime . Ohhh si u be pidhi im kur i pa se si po qiheshin , vjerri dinte te qinte shume mire sepse po e kenaqte gocen qe kishte . Pas 1 ore ndaluan vajza u shtri te flinte ndersa vjerri vajti ne banjo . Une vajta ne dhomen time e eksituar ne max , i fusja gishtat pickes sime por nuk funxiononte donte te kishte karin mbrenda . Dola nga dhoma dhe vajta tek guzhina te pija uje te ftohte .

Mbas 2 min doli vjerri , kur e pash menjehere hoqa kopsat qe te dilte gjoksi dhe te mbathurat i futa ne bythe . Cpb moj cupe me tha . Ja do pi pak uje po ti . Edhe une uje do pi . Ulu ne divan se ta sjell une . Hapa frigoriferi dhe e drejtova bythen nga vjerri . Ai u cmend fare . Kur vajta me i cu uji u xkula pak qe ai te shikonte siste e mija . E pash qe kari iu ngreh . Une u ula tek nje karrike xballe vjerrit dhe hapa kembet .

Ai nk duroi me , erdhi tek une dhe nxorri karin . A ke nevoje x kete cupa ime . Nk fola vec e mora ne goje si e uritur . Pastaj me uli ne divan dhe futi kari e tij . Ohhhhh pz ishte nje ndjesi e bukur sepse kisha 1 muaj pa e bere . Me qiu sa me qiu iku sepse e kuptoi se ishte pak gabim . Por une nk pendohem as1 here sepse e dua seksin . Ju puc folt