HISTORIA/ Infermjerja anoi mbathjet e saj të bardha të tejdukshme dhe më...

HISTORIA/ Infermjerja anoi mbathjet e saj të bardha të tejdukshme dhe më urdhëroi që..

7962
0

spital-696x464

Bledi nuk e pelqente spitalin-e kush e pelqen?! Ishte e ideja e tezes se tij Moza,nje grua shume e guximshme qe inistoi qe ai te bente nje kontroll te plote. Ai besonte shume tek ajo dhe e kishte shume te veshtire te refuzonte kerkesat e saj. Gjate dites nipi i saj i preferuar iu nenshtrua testeve te stresit,analizave te gjakut dhe cdo lloj torture qe nje ekip mjekesor mund te bente mbi te. Infermjeria,qe pacientet e tjere e therrisnin me emrin Lola,ishte shume e eger dhe jo e kendshme. Ajo ishte e serte dhe e vrazhde dhe jo si vajzat e reja te moshes se saj qe dukeshin engjullore ne broshurat qe shperndanin ne spital. Ushqimi ishte relativisht i mire dhe dhome shume te bollshme,keshtu nuk ishte gjithcka kaq keq sa mendoja,por Lola ishte e shqetesuar qe te kthehej sa me shpejt ne shtepine e saj. Ishte vetem edhe nje test i fundit shqetesues i mbetur per tu bere dhe pastaj ai do te ishte gati per te ju drejtuar shtepise se tij. Gjithcka qe mbetej per tu bere ishte qe te monitorohej fazat dhe modelet e fjetjes se pacientit.

Ne oren 9 te darkes u vecua dhe priti per infermjeren e turnit te nates,e cila do te montonte telat e pajisjes qe do te realizonte kete proces. Ne oren 9.15 ajo arriti dhe ai nuk mund te ju besonte syve. Ishte ajo infermjeria e mrekullueshme e broshure dhe ai po e perpinte me sy,ajo ishte shume joshese. Bledi ishte shtrire ne krevat kur ajo hyri ne dere.
“Mirembrema z.Vani,”-buzeqeshi ajo. “A jeni gati qe te ju vendosim disa tela ne koke?”
Ai nuk arriti te nxirrte ndonje fjale sepse bukuria e saj te bente qe te mos flisje. Uniforma e saj e bardhe ishte jashtezakonisht e shkurter,duke nxjerre ne pah kembet e saj mahnitese,dhe cicat e saj ishin afruar aq shume sa mund te strukte fytyren e tij ne mes te tyre. Pacienti i lodhur ishte duke veshur vetem pizhamet sepse ai nuk mendonte se do te ishte e nevojshme te ekspozohej ne gjysme e poshte-por ai gabohej. Duhej te vendoseshin disa sensore poshte tek kembet ne nyje qe do te perdorej per matjen e levizjeve qe do te bente gjate nates. Kur ajo u perkul prane belit te tij me gjoksin e saj qe ishte varur prane tij,kari i tij u forcua si nje shkemb. Ajo u shokua kur rrembeu carcafin dhe kari im i bere dru per pak sa nuk i hyri ne sy.
“Shume bukur”,-buzeqeshi ajo,”Do te doja qe te kisha te njejtin efekt edhe tek i dashuri im.”

Duke qene nje djale qe per cdo gje kishte nje kunderpergjigje,ai i tha:”Ai duhet te jete i verber,qe nuk sheh nje mrekulli te tille.”
“Faleminderit z.Vani,”-tha ajo e skuqur. “Edhe ju dukeni kendshem.”
“Ndoshta fati ka hedhur dy njerez ketu per nje arsye,”-buzeqeshi ai.
Infermierja Beti sic njihej ndaloi me kabllot dhe i perqendroi syte e saj blu tek ai.
“Po me thua qe ti do te deshiroje te luaje me ate gjene me mua?”
“Shiko une nuk do ti thoja JO nje puthje si fillim.”
Ajo qeshi nen hunde. “Ne rregull,po sikur ti te me thishesh cicat e mia dhe nqs na pelqen pastaj mund te vazhdojme me tej.”
Bledi u habit. Ai nuk mund ta besonte sesa me fat ishte. Nderkohe qe zbertheu kopsat e uniformes se saj,ai u gjend perpara nje gjoksi te madh dhe te mireformuar me thithkat qe dukeshin sikur ulerinim “Me thith,me thith”. Ai me entuziazem iu “pergjigj” kesaj kerkese. Duke u ngritur edhe me siper ne krevat,pacienti i lumtur e terhoqi lehte dhe filloi te perkujdesej per to. Llapat e tyre “kercyen” ne gojen e njeri-tjetrit,duke bere qe infermjeria Beti thjesht te mbyllte syte dhe te leshonte nje psheretime te thelle. Pas disa minutash qe Bledi u perkujdes per gjoksin e saj,ajo thjesht lejoi fustanin te binte ne fund te kembeve duke shfaqur nje pale te mbathura te bardha te tejdukshme qe lejonin te shikonte pidhin e saj.

Edhe pse nuk i kishte dhene te drejten qe te prekte pjese te tjera te trupi,ai e ndjeu qe ajo po e pranonte,dukej sikur ajo nuk kishte arsye per ti kerkuar qe te ndalonte. Bledi levizi gishtin e tij drejt pidhit te saj te lagur dhe vendosi gishtin mbi tangat e saj te bardha dhe me pas e zhyti edhe me poshte duke tentuar te hyje te kanali i shumedeshiruar. Kur gishti i tij po rreshkiste poshte pidhit te saj,ajo u cmend fare. Ajo me kujdes e ndihmoi pacientin e saj qe ti hiqte mbathjet dhe me pas hapi kembet e saj ne menyre qe ti lejonte akses atij. Me nje levizje akrobatike,ai kaloi prapa saj dhe u vendos ne nje pozicion qe bente te mundur qe fytyra e tij te futej ne mes te shaleve te saj. Bledi shtriu krahet e tij me pas ne menyre qe te mbahej tek bythet e saj nderkohe qe filloi ngadale te lepij pidhin e saj. Bledi e vendosi doren ne goje qe te pengonte qe renkimet e saj te degjoheshin. Ishin ne nje spital mbi te gjitha por iu duhej nje perpjekje shume e madhe qe te ndaloheshin renkimet e saj. Llapa e tij e futur thelle ne pidhin e saj e bene ate te ndihej shume shume mire.
Nderkohe qe ai po i jepte gojoren e jetes se saj,infermjeria e eksituar filloi te tundej dhunshem dhe kembet iu dobesuan. Papritur ajo filloi te prishej. Ca pika te shkaktuara nga orgazma dolen midis kembeve te saj dhe e hutuan ate.
“Oh dreq”-bertiti ajo,duke mos qene ne gjendje te kontrollonte veten e saj. “Oh dreq!”

Bledi deshironte te vazhdonte aksionin e tij me llape por duke pare qe ajo nuk mund ta perballonte,ndryshoi strategji dhe terhoqi ate ne pjesen e poshtme te trupit te tij dhe i futi karin ne goje. Infermjeria e eskituar priste me padurim qe ai te ja derdhte ne goje. Ajo e uritur fuste dhe nxirrte nga goja karin e tij,duke masazhuar edhe topet e tij sic ajo dinte te bente.
Bledi nuk po ankohej. Ai po vdiste qe te ja derdhte dhe nuk do te zgjaste shume deri sa ai te ja derdhte. Me kembet e saj te hijshme te vendosura mbi gjunjet e tij,ai rreshkiti karin e tij te  pidhi i saj dhe lehtesisht e preku ate. Beti u tensionua pasi ajo priste qe te ja zhyste karin ne pidh por ai nuk e beri. Bledi thjesht e ngacmoi ate duke i futur pak vetem koken brenda pidhit te saj te nxehte dhe te lagesht dhe me pas e terhoqi.
“O Zot,te lutem me qij,te lutem me qij!”-iu lut ajo atij.

Bledi e perkedheli edhe njehere pidhin e saj me karin e tij dhe me pas ja rrasi shume thelle. Beti u shtang dhe thjesht i dorezoi pidhin e saj duke i kerkuar ta qinte fort. Gjerat po fillonin te beheshin serioze. Bledi po e qinte me nje shpejtesi dhe intensitet te papare. Nderkohe qe shikonte cicat e saj te tundeshin nga njera ane ne tjetre,Bledi mendoi qe kjo ishte vajza me e bukur qe kishte qire ndonjehere dhe natyrisht me pidhin me te ngushte.
Pidhi i saj ishte dorezuar karit te tij duke ju lutur me deshperim qe te ja derdhte. Duke ndjere presionin qe po i vinte nga topet,ai po e ndjente qe momenti per te ja derdhur po afrohej. Brenda disa sekondash,sperma e tij depertoi ne vaginen e saj. Nderkohe qe ai po bente qirjet e fundit perpara se te ja derdhte,ajo bertiste: “O zot! O zot! Sa mire qe me qin!”
Edhe pse te nesermen ai ishte i lire per tu larguar nga spitali,infermjeria Beti insistoi qe ajo duhet ti bente edhe disa vizita ne shtepi per ta kontrolluar. Githcka shkonte shkelqyeshem derisa ajo filloi te xhelozonte per te derisa arriti ne gjendjen qe ai te mos ndjente me njesoj per te.