HISTORIA/ E tradhtoj të dashurin me shefin tim, seksi me të është...

HISTORIA/ E tradhtoj të dashurin me shefin tim, seksi me të është …

742
0

seksiiiNjë vajzë e re e cila është në një lidhje dashurie prej kohësh, ka nisur të tradhtojë të dashurin e saj me shefin. E gjithë kjo ndodh sepse sipas vajzës jeta seksuale me të dashurin është ‘copë-copë’ ndërsa shefi i saj e bën të përjetojë shumë.

Por ajo thotë se e do të dashurin e saj por nuk di t’i bëjë rezistencë dëshirës për të bërë seks me shefin.

Ja çfarë i ka treguar ajo psikologes së The Sun.

Letra e vajzës

“Jam e lidhur dhe e dua shumë të dashurin tim por tani kam filluar ta tradhtoj me shefin. Ndodhi rastësisht por tani nuk po shkëputem dot prej tij pas seksi është fantastik, ndërsa me të dashurin tim ka kohë që nuk ndjejë më. Unë jam 27 vjeç, i dashuri im 29 e ndërsa shefi 38 dhe i martuar.

Por tani ai më ka thënë që është dashuruar me mua dhe do të ndahet nga gruaja e tij, por unë nuk dua sepse e dua të dashurin tim dhe nuk dua ta lëndoj atë sepse veç seksit… aspektet e tjera i kemi në perfeksion”.

Përgjigjja e psikologes

“Ajo që ti ndjen për të dashurin tënd quhet dashuri, ndërsa me shefin ndjen thjesht kënaqësi momentale.

Nëse ti nuk do të ndahesh nga i dashuri jot për të jetuar me shefin atëherë do të thotë që ti nuk e do atë. Prandaj shkëputi kontaktet konfidenciale dhe rigjej pasionin në lidhjen tënde aktuale”.