Historia/ Ajo u shtrri në krevat dhe tha tani më..+18

Historia/ Ajo u shtrri në krevat dhe tha tani më..+18

2137
0

Portrait of intimate couple on bed

Anisa eshte shoqja ime e shkolles.Une u njoha me Anisen para disa vitesh,fantazoja shume per te por per shkak se ajo kishte te dashur nuk mund te beja gje edhe pse ajo ishte shume e bukur. Ajo punonte si infermiere ne shtepi kur njerezit kishin nevoje. Sidoqofte ne i humbem kontaktet per disa vite kur rastesisht u takuam ne supermarketin e lagjes pas kishin kaluar rreth 5 vite.

U kenaqa shume kur e pashe perseri.Anisa (shoqja ime e shkolles) nuk kishte ndryshuar shume. Ajo vazhdonte te ishte e bukur si me pare. Biseduam pak nderkohe qe ajo me ftoi per nje kafe nga shtepia e saj. Une e pranova dhe u nisem me makine per ne shtepine e saj qe ndodhej afer supermarketit. Ne po bisedonim,nderkohe qe ajo po pergatiste kafen me tregoi qe ishte ndare nga partneri i saj disa muaj me pare,une nuk mund ta besoja sesa me fat isha! U ulem ne divan dhe vazhduam biseden tone.

Ajo ishte shume e afrueshme,ju mund ta kuptoni vete kur takoni nje njeri dhe menjehere muhabetet ju “puqen”. Nderkohe qe une po flisja,ajo u drejtua drejt meje dhe me puthi. Une ja ktheva puthjen. Ajo me shtyu dhe me tha:”Aldo,do ta bejme? Me ke munguar shume.” Me pas me drejtoi per tek dhoma e gjumit.Ajo filloi te zberthente kopsat e bluzes dhe me pas hoqi fundin duke nxjerr ne pah trupin e saj te mrekullueshem. Une fillova te zhvishesha,ne fakt une jam pak i turpshem si person vecanerisht kur eshte momenti per te nisur seksin,por situata dukej sikur rridhte vetevetiu dhe dukej shume natyrale.

Ne fakt me ishte bere dru dhe dukej sikur po shperthente. Ne u puthem dhe u prekem nderkohe qe ishim ulur ne divan. E putha ne qafe,leviza me poshte per tek gjoksi i saj i rrumbullaket. Pata pak probleme per ti zberthyer kopsen e sytjenave te saj,ne fakt qeshem te dy me kete skene,keshtu qe ajo i hoqi vete sytjenat dhe i hodhi ne dysheme….