Histori erotike +16/ Djali rrëfen ngjarjen: Bëra seks me kushërirën në çdo...

Histori erotike +16/ Djali rrëfen ngjarjen: Bëra seks me kushërirën në çdo vend të mundshëm…

7985
0
Couple playing with handcuffs in bed
Couple playing with handcuffs in bed

Kjo është historia e një djali 25-vjeçar, i cili ka kërkuar ndihmën e psikologes Deidre në rubrikën e prestigjiozes ‘The Sun’.

Letra e djalit:

Kalova një marrëdhënie seksuale të shkëlqyer me kushërirën time kur ajo sapo ishte ndarë nga i dashuri i saj. E dija që në atë periudhë ishte single, ndërsa tani ndihem fajtor për atë që bëra. Unë jam 25 vjeç dhe ajo është 23. Ajo ka qenë e lidhur për 3 vite me ish të dashurin. Jetonin së bashku dhe kishin vendosur për t’u martuar. Më pas ajo më telefonoi dhe më tha se gjithçka ishte e gabuar. Ajo ishte e dëshpëruar, dëshironte të rrinte vetëm dhe më kërkoi nëse mund të qëndronte në shtëpinë time për disa kohë.

Një ditë u futën në pishinë dhe bikini i saj nuk linte shumë vend për imagjinatë. Dukej e pabesueshme. Ajo e kuptoi që unë isha eksituar dhe tentoi të më hiqte me këmbë rrobat e banjos që të dilja lakuriq nga pishina. Dola nga uji dhe mbështolla një peshqir rreth vetes. Edhe ajo doli dhe erdhi pas meje. Më çoi në një dhomë të vogël dhe aty bëmë seks për orë të tëra,

Pas asaj dite, kemi bërë seks edhe në vende të tjera; në sauna, në park, në palestër dhe në shtrat. Pas gjithë këtyre, ajo më tha se kishte bërë një gabim dhe tani është rikthyer me të dashurin. E di që kam bërë gabim, por e gjithë kjo që ndodhi ishte ideja e saj.

Përgjigjia e psikologes:

Mos u shqetësoni, ju nuk keni bërë asgjë të keqe. Ajo kishte nevojë të largohej pak nga i dashuri i saj. Ju ishit aty dhe i ofruat ndihmë dhe meqë ra fjala nuk ka asnjë të paligjshme për seksin mes kushërinjve. Mos humbisni kohën tuaj me këtë ndjenjë faji, por mësoni nga ajo që ndodhi. Merrini gjërat me qetësi herë tjetër.