Histori e tërbuar/ Gruaja e shefit më ftoi te shtëpia, por prapa...

Histori e tërbuar/ Gruaja e shefit më ftoi te shtëpia, por prapa shpinës së burrit..

1854
0

histori-2-696x471

Zoti Peterson gjithmon i fton punonjesit e tij per darke edhe neqoftese ai nuk do, duke ja lene punen e argetimit gruas se tij seksi

Ne fillim muhabeti mund te jete i sikletshem po gruaja e shefit verteton qe ajo eshte nje mikepritese shume me e mire se burri i saj trap, duke i ofruar kete punonjesi nje gojore poshte tavolines.

Ajo nuk flet shume anglisht por kjo grua europiane mund te komunikoje me aftesite e saj erotike duke u qure mbrapa shpines se burrit te saj. Ajo i hap kembet per karin e madh te punonjesit Robert

Per embelsire ajo i sherben bythen e saj te madhe te shijshme, duke e lene robertin ta qije pidhin e saj te lagur e te ngushte deri sa ai ta mbushe plot sperme. A do ta marri Roberti nje ngrithje rroge apo do te pushohet nga puna dhe do te deshironte mos ta
kishte nxjerr kurre karin jashte ne shtepine e shefit ?