Histori e pisët/ Kapa maman e dashurës të masturbonte në dush dhe...

Histori e pisët/ Kapa maman e dashurës të masturbonte në dush dhe për ta mbajtur sekret ajo..

10691
0

milf-20-696x484

Sa po mbarova pune dhe po largohesha kur nje mesazh me erdhi nga Sara: “Ckemi Ardi ne aeroport jam,po bie bore,shpresoj qe te nisem sa me shpejt,nuk po me pritet per tu takuar me ty.”
Pastaj nje mesazh i dyte:”Mamaja nuk eshte ne shtepi,perdor deren e prapme.”
Kjo gje me beri te qesh,kisha akoma edhe dy ore sa te arrija ne shtepi dhe pastaj edhe 15 min per te shkuar atje ku ajo ishte. Nuk po me pritej. Ishte dite e Premte dhe une do te kaloja dy dite qejfi dhe kenaqesie. Topet e mia ishin te mbushura plot me sperme qekur e dashura ime 21 vjecare Sara ishte larguar javen e kaluar ne nje takim pune dhe sot do te kthehej pas.

Perfundimisht ky ishte momenti per tu nisur drejt saj,lava duart dhe mora nje triko te paster nga dollapi. Te qenit nje ndihmes mekanik (me sakte isha ne trajnim) ben qe te jem i piste shumicen e kohes por une jam 19 vjec dhe kjo eshte puna ime. Mora telefonin dhe kuleten e u nisa me vrap per te makina-nje rrangalle-por qe me con aty ku dua dhe per te thene te verteten nuk eshte se mund te perballoj dicka tjeter per momentin. Udhetimi per tek vendi ku ishte Sara ishte i ngadalte. Me dukej sikur cdokush ishte nisur per atje ne ate moment. E kisha kontrolluar telefonin para se te nisesha por bateria ishte duke me rene. E kisha vendosur qe te shkoja ta karikoja tek karikuesi i Sares. Cdohere qe perqindja e baterise binte poshte duke me sinjalizuar bente qe kari im te pulsonte pak me forte dhe ndersa udhetimi vazhdonte me tej une mendoja edhe me shume per te nderkohe qe kari forcohej gjithnje e me shume.

Kalova nga prapa dhe hyra nga dera e pasme sic ajo me kishte thene-ne fakt eshte gjithmone e hapur kur dikush eshte ne shtepi.
“Hej bukuroshe,ku je? Shoku yt eshte ketu dhe ka nevoje per pak perkedhelje.”-therrita une. Mund te shikoja cantat e zbarkuara nga dera e perparme. Isha i lumtur qe e dashura ishte ne shtepi dhe shpresoja qe ajo te ishte ne qejf per nje te qire te forte.
Askush nuk pergjigjej. U drejtova per tek dhoma e Sares-ishte shume rremuje me canta dhe rroba te shperndara gjithandej. E vura telefonin ne karikim dhe me pas zbrita poshte per te kerkuar per Saren. Ndoshta ajo ishte ne katin e dyte te shtepise,nxitova dhe degjova zhurmen e dushit nga banjoja kryesore. Edhe une kisha nevoje per te bere nje dush keshtu qe mendova qe ti bashkohesha asaj. Me shpejtesi hoqa rrobat-karin im i ngrehur kerceu nga bokset dhe u drejtova per tek dushi. Une doja qe ta surprizoja ate keshtu qe avash hapa dorezen e deres-nuk ishte e mbyllur- keshtu qe u futa brenda dhe mbylla deren pa bere zhurme. Dhoma ishte e mbushur me avull dhe nuk dukej gje. Mund te shikoja vetem hijen e saj ne dush dhe qendrova per disa moment vetem duke shikuar-me doren e vendosur mbi kar duke u masturbuar. Ishte pastaj momenti kur ajo u prish dhe u prish edhe me shume. Une mund thjesht te dalloja qe ajo ishte e shtrire mbi dyshemene e dushit dhe kembet e saj te hapura gjere. Gjithashtu ajo kishte koken e dushit ne dore dhe te drejtuar drejt vrimes se saj te kenaqesise ne menyre qe uji te depertonte drejt e ne pidh.
“Po kjo eshte,keshtu me qij!”-bertiste ajo nderkohe qe zeri i saj me zhurmen e ujit qe rridhte neper dysheme.
Nuk mund te prisja me teper,u drejtova per atje dhe hapa deren per te hyre ne dush.
“Oh dreqi. Cfare ben ketu Ardi,si te shkoi ne mendje te hyje ketu…dil nga ketu shpejt”-uleriti Arta,mamaja e Sares.
Kari im ishte gati per te hyre ne gojen e saj bazuar sesi ishte ulur ajo. U ktheva dhe dola nga dushi duke marre pershqirin qe ajo kishte vendosur ne ane per ta perdorur vete. E hodha peshqirin me shpejtesi dhe e fshiva ne menyre qe te thahesha sa me shpejt.
“Me vjen keq,zonja Arta. Me falni ju lutem. Sara me tha qe ju nuk jeni ne shtepi,dreq,ju lutem me falni,me falni. Sinqerisht nuk e dija qe ishit ju.”

Urova qe ne ate moment toka te hapej dhe te me perpinte brenda. Arta qendronte ne kembe dhe fiku dushin,pastaj doli nga atje. Ajo ecte totalisht e zhveshur perpara meje dhe me shikonte drejt e ne sy.
“Aeroplani i Sares ka shtyre per fluturimin per sonte ne darke-bora ka mbyllur aeroportin.”-tha ajo duke mos uleritur dhe jo e nervozuar.
Kisha ndjenjen e frikes qe me pershkonte mendje dhe shpirtin tim. U ndjeva keq ne stomak por kari im vazhdonte te qendronte i forte duke shikuar ate.
“Pse akoma qendron i ngrehyr dreqin?”-ishte ajo cfare me kaloi ne mendje ne ate moment. Nuk arrita te reagoja dhe as te nxirrja ndonje gje derisa Arta foli.
“Ti e di Ardi qe une mund ti tregoj Sares rreth kesaj,dhe gjithashtu ti them qe je nje pervers i ndyre.” Fjalet e saj ishin te qarta. Ato me frikesuan dhe intriguan ne te njejten kohe.”
“Me vjen shume,shume keq mendova qe nuk ishit ju dhe aty ishte Sara,te lutem me fal.” Fjalet e mia dolen me nxitim dhe dukej qe sa me shume flisja aq me shume po behesha pjese e lojes. Ne kete pike nuk kishte shpetim. Cfare do te mendonte Sara?

“Ajo nuk eshte ketu,jam une dhe mendoj qe eshte e drejt qe sic me pe ti mua duke u prishur te te shohe edhe une,nuk mendon edhe ti keshtu?”-me pyeti ajo duke me ngacmuar.
“Ky mund te jete sekreti yne.”-tha ajo nderkohe qe dora e saj u zgjat dhe preku karin tim.
“P…P..Po,eshte e drejte dhe une mendoj qe ti nuk do ti thuash gje Sares,do te jete sekret mes nesh.”-iu pergjigja une. Kisha rene ne kurthin e saj dhe pre e lojes se saj dhe duhet te luaja lojen.
Ajo me terhoqi peshqirin dhe e hodhi ne dysheme dhe u ul ne gjunje perpara meje. Nderkohe qe ishte e ulur ne gjunje perpara meje ajo u kthye dhe me shikonte drejt e ne sy,goja e saj ishte vetem disa centimetra larg karit tim. Dora e saj mbeshtjelli karin tim nderkohe qe filloi ta perkedhelte me levizje te ngadalta.
“Une nuk do te tregoj por mos harro qe hyre ne shtepi dhe me pas erdhe ketu ne dush.”-tha ajo duke me shikuar drejt e ne sy dhe duke me treguar cfare kerkonte nga mua para se te fillonte te thithte karin tim.
Goja e saj gllaberoi koken e karit tim dhe ajo filloi ta thithte fort. Maja e llapes se saj kishte prekur karin tim tashme. Ajo filloi ta thithte te gjithin,avash,me delikatese dhe me pas edhe me me shume force. Ajo e dinte se cfare po bente-ndjehesha shkelqyeshem dhe sa me shume qe ajo ma thithte aq me mire ndihesha. Dora e saj masazhonte topet e mia dhe ajo i masazhonte ne menyre te shkelqyer nderkohe qe edhe thithte karin tim ne goje.

Une fillova te dridhesha,pas kjo ishte dicka e re per mua,nderkohe qe Arta ishte e mrekullueshme,ndryshe nga Sara qe edhe ajo eshte e mrekullueshme por Arta e thithe me forte dhe shpejt. Une shikoja sesi kari im zhdukej ne gojen e Artes dhe me pas dilte jashte i gjithi para se ajo ngadale te fillonte ta thithte te gjithin-duke me bere mua qe te deshiroja te ma thithte edhe me teper. Une pashe sesi dora e lire e Artes ra poshte dhe ajo filloi te luante me pidhin e saj.
“MMMMMMM….”-tha ajo duke shijuar kenaqesine e dyfishte te te thithurit te karit tim dhe te luajturit me pidhin e saj.
“Oh dreqin Ardi mund ta ndjesh kete? Oh mmmm oh.”-tha ajo dhe pastaj e thithi perseri. Une mund te shikoja sesa shpejt thithte karin tim dhe ne te njejten kohe luante me pidhin e saj. Tani une mund te ndjeja dhembet e saj tek kari po ashtu si edhe buzet.
“Oh znj. Arta,kjo eshte e mrekullueshme. Eshte e papare”-thashe une pa e kontroll.
“Oh Ardi po prishemmmmmm!”-renkimet e saj degjoheshin edhe me shume se fjalet e saj por tani nuk kishte ngel me fjale per tu thene. Une mund ta ndjeja qe ajo po prishej permes gojes se saj nderkohe qe ajo thithte karin tim dhe e lepinte,e shtynte drejt gojes se saj me fort dhe me shpejt.
Trupi i Artes dridhej nga kenaqesia dhe e thithte edhe me ashper karin nderkohe qe pidhi i saj ishte bere uje. Ajo u terhoq dhe u shtri ne ne pllakat e dyshemese se banjos. Ajo e ferkonte pidhin e saj forte,duke i hapur kembet e saj edhe me gjere nderkohe qe fuste 2-3 gishta brenda pidhit te saj dhe i nxirrte perseri. Ishte duke u prishur dhe ulerinte ndersa trupi i saj dridhej.
“Ardi,ma fut karin brenda,dua te prishesh tek,behu djale i mire Arti,ma fut karin.”-me kerkonte ajo.
Ja futa sa me thelle qe munda duke tentuar qe ta impresionoja.
“Po Ardi,ti je nje djale shume i mire!”-bertiste ajo ndersa trupi i saj dridhej.
“Po prishem”-bertita une,duke e terhequr nga floket.
Kjo beri qe Arta te cmendej dhe te renkonte edhe me teper duke e cuar ne orgazme totale.
“Po ta derdh,po ta derdh znj. Arta,po vjen,nuk mund ta ndalojjjjjjjj.”
Arta e nxorri karin nga pidhi dhe zhyti thelle ne gojen e saj nderkohe qe ajo u mbush plot me spermen tim. Ajo e thithte karin dhe luante me spermen time qe kishte mbushur gojen dhe dhembet e saj. Pastaj ajo e thithi perseri karin tim per te siguruar qe e kishte te marre te gjithe spermen.
“Uauaua!”-keto ishin fjalet e vetme qe dolen nga goja ime.
“Kur ta derdh nje djale i ri eshte e mrekullueshme,”-me tha ajo nderkohe qe mori peshqirin nga dyshemeja ku ne te dy u qime.
“A nuk ke nevoje per nje dush?”-me pyeti ajo.
Une nuk kundershtova,thjesht u drejtova drejt dushit per tu lare. Cfare kishte ndodhur,kishte ndodhur. Nuk kishte me kthim me pas.