Histori e pisët +16 /Vjehrri im plak më çmontoi në shtrat

Histori e pisët +16 /Vjehrri im plak më çmontoi në shtrat

1560
0

vjerri-645x419

Dua tju tregoj historinë time por dua të mbetem anonime nuk pres që ta kuptojnë të tjerët. Jam një vajzë 25 vjeçe që u martova pa dëshirën time. Ne fillim bënim seks çdo natë por çdo gjë u rrallua kur ai nisi te punonte për një kompani te huaj. Bente cdo jave udhetime nga 2-5 dite.

2 vitet e fundi filloi qe te jetonte edhe babai i burrit me ne. Ai ishte 56 vjec me mjeker pak i plakur por i mbajtshem . Nje nate degjova disa te bertitura dola nga dhoma dhe pash qe te bërtiturat po vinin nga dhoma e vjerrit . Pash tek vrima e deres dhe cte shihja vjerri im po bënte seks me nje vajze te re, pak a shumë si mosha ime.

Në atë moment më hipi një dëshirë e madhe që tu bashkohesha dhe unë atyre dhe të bënim seks treshe, por papritur doli vjehrri im nga dhoma dhe më pa që isha skuqur komplet.

Sapo më pa më tha menjëherë mos ki turp bija ime, ato që nuk ti plotëson yt shoq do të ti plotësoj unë, dhe filluam menjëherë të putheshim.

Pse tu gënjej vjehrri edhe pse i vjetër ishte shumë herë më i mirë se burri në shtrat.

Shperndaje