Histori e pisët +16 /Vera e nxehtë riktheu epshin tek burri im,...

Histori e pisët +16 /Vera e nxehtë riktheu epshin tek burri im, ja çfarë më bëri në plazh

1756
0

femer-7

Vijani fajin plazhit, zhveshjes apo distancës nga puna, por ka diçka të papërshkrueshme seksi tek pushimet. Shumica e çifteve ndjehen më të relaksuar dhe më në humor kur janë larg përditshmërisë. Më poshtë janë disa femra të vërteta që tregojnë esperiencat e tyre seksuale gjatë pushimeve:

Seks në ballkon

“I dashuri im gjithnjë përpiqet të jetë romantik. Hera e parë që shkuam me pushime bashkë, kishim vetëm 9 muaj që dilnim me njëri-tjetrin kështu që nuk prisja ndonjë gjë të madhe kur shkuam për pushime në Meksikë në fundjavë. Në suitën e hotelit ndodheni një ballkon i madh me pamje nga oqeani. Pa thënë asnjë fjalë ai më çoi aty dhe kryem marrëdhënie seksuale shumë shpejt. Me atë pamje dhe me aromën e oqeanit, ndizesha akoma më shumë” – Nicole, 33 vjeç

Seks i pisët

“Kur ish i dashuri im dhe unë dilnim, e mora në një dasmë ku isha e ftuar në qytezën time. Unë jetoj në një qytezë ku vera është e mrekullueshme, kështu që pjesën më të madhe të kohës e shpenzonim duke ecur në male, duke bërë xhiro me kajak, duke notuar. Një ditë, ne u zgjuam shumë herët, shkuam për vrap dhe më pas ecëm me kajak për dy orë. Kur po dilja nga kajaku rashë në baltë dhe me zor po prisja të futesha në dush në shtëpi. Por kur u futëm, ai më ngjiti pas muri dhe më uli mbathjet. Unë i thash që mund ta bënim më vonë, por atij i dukesha shumë hot ashtu e pisët siç isha” – Laura, 26

Seks anal

“Në përvjetorin e pestë të martesës me bashkëshortin tim, unë dhe ai vendosëm të largoheshim nga shtëpia për disa ditë dhe të jetonin në një kabinë me qira në mal në Vermont. Ai është shumë kërkues, dhe për këtë arsye i premtova se do të provonim një pozicion të ri në shtrat si dhuratë për përvjetor, seksin anal, të cilin ai më ishte lutur prej vitesh. Pas një shishe vere filluam të bënim seks, si dhe pozicionin anal. Në fakt më pëlqeu shumë sa që e praktikojmë shpesh tani,” – Rebbeça, 36

Seks i shpejtë

“Kur po mundohesha të merrja veten pas një ndarjeje të keqe, vendosa të bëja një udhëtim në Spanjë me një nga mikeshat e mia më të mira. Ajo është e martuar kështu që më premtoi se do të më gjente ndonjë mashkull të bukur europian. Një natë, vendosëm të shkonim të kërcenim dhe aty takova një djalë që fliste një anglishte perfekte. Ndërkohë që kërcenim më tha nëse doja të shkoja të pija një cigare. Unë nuk e pi, por shkova. Gjetëm një hapësirë të vogël jashtë mes dy ndërtesave dhe aty bëmë një seks të shpejtë. Kur mbaruam shkuam përsëri të kërcënim. Tani jam e martuar me një mashkull të mrekullueshëm prej 10 vitesh, por atë natë nuk e harroj kurrë” – Christine, 42

Seks në pishinë

“Duke qenë se nuk kishim kohë për pushime të gjata, unë dhe i dashuri im vendosëm të shkonim në pishina në një vend afër ku jetonim. Gjatë kohës që notonim në pishinë ai filloi të më kapte nga të pasmet poshtë ujit. Më pas filloi të më fuste gishtat. Kishte shumë njerëz rreth e rrotull, por ne vendosëm të shkonim në pjesën që ishte më thellë ku kishte më pak njerëz në mënyrë që të bënim seks. Nuk më besohet që nuk na panë dot,” Heather, 24.

Shperndaje