Histori e ndyrë +16 /Oh çfarë kënaqësie kur ti bën seks me...

Histori e ndyrë +16 /Oh çfarë kënaqësie kur ti bën seks me mua

7017
0

femer-27-696x435

Pasi ma kë mbushur stomakun plot me lëng si ndonjë servis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem pranë teje për të pushuar. Por ti nuk ke xhentilesë dhe limite sepse je një përdhunues dhe jo një dashnor. Shoh e shqetësuar qe miku jot nuk shfryhet por qëndron ende i forte dhe i tendosur. Ti më ul përsëri mbi veten dhe ma fut në thellësi ndërsa me goje më thith fort majat e gjokseve duke mi kafshuar fort. Ty të pëlqen të më shkaktosh dhimbje dhe të pëlqen zëri im fëminor kur rënkoj nga lëndimet që me bën ti.

Unë nuk po duroj dot më, dua të rënkoj nga kënaqësia që më jep organi yt. Kjo situatë e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re ketë gjë dhe vazhdon edhe me fort.

Si pasojë e shtrëngoj dhe bythën me organin tënd brenda dhe ti nga eksitimi nuk duron më dhe e zhyt deri ne fund duke shtyrë fort dhe duke ma shtypur bythën, pastaj e derdh gjithë lëngun brenda.