Histori +18/ Librazhd, kamarierja më tërboi në banjë…

Histori +18/ Librazhd, kamarierja më tërboi në banjë…

489
0

sesso-bagno-1100x733

Kjo është një histori e imja personale që më ka ndodhur. Është 100% e vërtët. Mu desh të ikja për Librazhd që të merja një porosi. Hipa në një taksi dhe u nisa për në Librazhd… Bënte një vapë e tmershme por isha i detyruar të shkoja.

Arrita në vend por miku që duhet të takoja nuk kishte ardhur akoma. I bie telefonit të tij por del i fikur. U merzita shumë, s’dija ç’të bëja e ku të vija. Shikoj reth e rotull dhe vendosa të ulem në një fast-food të ha diçka, sepse nuk kisha ngrënë darkë.

Vjen kamarjerja të marë porosinë unë ngre koken dhe u shtanga përnjëresh… ç’të shikojë para meje del një vajzë me flokë të zinj me një trup paksa elegant por me ca forma që të rënqethej mishi.

Kishte veshur një këmishë të hollë të tejdukshme, sa i dukeshin dhe sytjenat ngjyrë rozë dhe një minifund i zi. Ia ngula sytë dhe për një minutë mbeta me gojë hapur.

Ajo e kuptoi që u mahnita prej saj dhe më buzëqeshi aq ëmbël sa mu ngjeth mishi.

Erdha në vete dhe ia dhashë porosinë. Ajo u nis drejt banakut por gjysmën e shikimit e mbajti nga mua dhe duke u kthyer nga banakjeri më shkeli syrin.

Tashmë isha në qellin e shtatë. E humba kontrollin… ajo më pas më sjell porosinë dhe më pëshpëriti diçka në vesh shumë lehtë dhe ëmbël, por unë isha shushatur dhe nuk mora vesh asgjë se çfar më tha, kështu që porosita dhe diçka për të pirë.

Ajo ma sjell pijen dhe këtë radhë më flet me zë normal e më thotë, për 5 minuta lë turnin, unë do futem në tualetin e burrave më thotë dhe ti eja pas.

Nuk u besoja veshëve të ishte e vërtetë ajo që tha? S’dija se ç’të bëja nga gëzimi. Isha i eksituar në maksimum.

Lokali ishte thuaj se i boshatisur dhe ajo u nis për tek tualeti. Unë ndiqja me sy veprimet e saj. E pashë që hyri tek tualeti i burrave dhe u ngrita në këmbë. Trupi po më lëshonte miza.