Histori +16/ Babai kap djalin duke bërë seks me njerkën e tij

Histori +16/ Babai kap djalin duke bërë seks me njerkën e tij

553
0

foto_1472317557-4043348

Një 44-vjeçar ka mbetur i shokuar kur është kthyer në shtëpi dhe ka gjetur në shtrat djalin e tij adoleshent me gruan e re, njerkën e të birit.

Ai ka rrëfyer historinë e tij tek psikologia e “The Sun” dhe ka kërkuar ndihmë pasi nuk di se si të veprojë pasi i do të dy dhe kjo ia vështirëson vendimin.

Letra e burrit

“Jam 44 vjeç dhe kam një djalë 19 vjeç dhe një vajzë 17 vjeçe. Para 10 vitesh më vdiq gruaja dhe në të tre e përjetuam shumë rëndë këtë ngjarje të hidhur.

Pasi fëmijët filluan të rriteshin, kuptova se sa i vetmuar ndihesha dhe kështu nisa të kërkoj një partnere që mund të ishte e denjë për mua dhe fëmijët e mi. Por çdo femër që njohja unë im bir nuk i pranonte, ndërsa vajza ishte më e kuptueshme.

Para afro një viti unë njoha një shoqen e mikut tim dhe kështu nisëm një histori. Kur ua prezantova fëmijëve çuditërisht djali e pranoi.

Kështu ne u martuam dhe çdo gjë po shkonte për mrekulli. Para disa javësh unë lëviza për një punë dy ditore jashtë qytetit dhe vajza ime do flinte tek një shoqe. Kështu lash në shtëpi djalin dhe gruan.

Por ditën tjetër u ktheva më shpejt dhe u ngjita në dhomë për tu ndërruar por aty gjeta djalin dhe gruan duke bërë seks. Më ra bota mbi supe por nuk dija si të reagoja. Unë i dua të dy ata dhe vërtetë nuk di çfarë të bëj…”

Përgjigjja e psikologes

“Është një situatë mjaft e sikletshme kjo që të ka ndodhur. Por nëse nuk do që të ndahesh nga bashkëshortja, atëherë mirë do të ishte që të distancoheshit për pak kohë dhe më pas të bisedosh me djalin tënd”.