FOTOT/ Me bikni të verdha dhe me forma bombastike , Demi Rose...

FOTOT/ Me bikni të verdha dhe me forma bombastike , Demi Rose tërheq vëmendjen e të gjithëve

484
0

 

 

Pas ndarjes nga milioneri Dj Chris, Demi Rose ka vendosur të udhëtojë nëpër botë. Vendndalimi i rradhës ka qenë Tajlanda. Ajo po shijon plazhet më të bukura të vendit, ku nuk mungojnë as fotot provokuese. Modelja nxjerr në pah format bombastike duke lënë pa fjalë fansat e saj.

 

Në fotot e fundit ajo shihet në një jaht super luksoz dhe ajo çfarë bie më shumë në sy janë bikinit e verdha që i nxjerrin format e trupit në mënyrë perfekte.