Tags Posts tagged with "Demi Rose tërheq vëmendjen e të gjithëve"

Tag: Demi Rose tërheq vëmendjen e të gjithëve

FOTOT/ Me bikni të verdha dhe me forma bombastike , Demi...

    Pas ndarjes nga milioneri Dj Chris, Demi Rose ka vendosur të udhëtojë nëpër botë. Vendndalimi i rradhës ka qenë Tajlanda. Ajo po shijon plazhet...