FOTOT/ Jeta luksoze e vajzës seksi të serbit Arkan, “zotit të luftës”

FOTOT/ Jeta luksoze e vajzës seksi të serbit Arkan, “zotit të luftës”

754
0

Nga vijnë vallë gjithë këto para? Kështu e nis shkrimin gazeta britanike Daily Mail për vajzën e serbit Arkan, Anastasija Raznatoviç.

Vajza e Arkan dhe këngëtares Svetlana njohur me pseudonimin Ceca ka festuar 18-vjetorin në Beograd në një festë super-luksoze.

Duke vizituar profilin e saj në rrjetet sociale mund të shihet se ajo jeton mes luksit dhe paratë nuk janë një problem për të.

Arkan u vra në vitin 2000 kur Anastasija ishte vetëm dy vjeç.

Arkan ishte kreu i grupit terrorist “Tigrat e Arkanit” dhe numëron shumë krime lufte ndaj civilëve.