Foto/Olta Gixhari merr vëmendje publike perseri edhe pse me brekë veshur…

Foto/Olta Gixhari merr vëmendje publike perseri edhe pse me brekë veshur…

383
0

Olta Gixhari e ‘tepron’, merr pjesë në eventin e rëndësishëm me fustan transparent.Bukuroshja e kinematografisë shqiptare ka marrë pjesë mbrëmë në eventin e Geraldina Sposa, e veshur me një fustan të gjatë, të zi, tejet transparent, ndoshta më i tejdukshëm seç duhet.Olta është treguar mëse ‘bujare’, dukeqenëse edhe reçipetat i janë dukur të tepërta, duke mos i veshur fare.Ajo nuk i iku syrit të të pranishmëve dhe të medias, sigurisht. Si ju duket veshja e saj?/360grade.al/