Fotogaleri/ Brenda studios së “Opinion”, kur kamerat janë “off”

Fotogaleri/ Brenda studios së “Opinion”, kur kamerat janë “off”

657
0

Kush i krijon modelet që ndjekin shumica e shqiptarëve dhe cilat janë modelet që po krijojmë për rininë?

Këto pyetje do të trajtohen në studion emisionit “Opinion” ku të ftuarit tanë janë tetë personazhe të jetës publike.

Opinion.al sjell fotot e para pak se të niste emisioni, ku siç duket gazetari Blendi Fevziu dhe stafi përgatiten deri në detaje për të trajtuar temën.

Ndër të ftuarit tanë, Greta Koçi nuk ka ngurruar të pozojë për aparatin e Opinion.al, e qeshur dhe gjithë klas. Të tjerët janë fokusuar te telefonat e tyre, pak para se emisioni të nisë.

Në studio ndodhen Berat Buzhala, drejtues i gazetës “Expres”, moderatori Turjan Hyska, artistja Greta Koçi, moderatorja Floriana Garo, Mark Marku dhe Zefina Hasani.