FOTO/ Zbardhet mesazhi i Edi Ramës drejtuar një maturanteje

FOTO/ Zbardhet mesazhi i Edi Ramës drejtuar një maturanteje

497
0

mesazhet

“Ja komunikimi me një fëmijë i piktorit dështak, që për të mbushur xhepat dhe kontot e tij iu mbylli dyert e universiteteve publike mijëra e mijëra maturantëve midis tyre edhe shumë prej tyre të grupit të ekselencës”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha i cili ka publikuar edhe mesazhin në faqen e tij në Facebook.