Tags Posts tagged with "FOTO/ Zbardhet mesazhi i Edi Ramës drejtuar një maturanteje"

Tag: FOTO/ Zbardhet mesazhi i Edi Ramës drejtuar një maturanteje

FOTO/ Zbardhet mesazhi i Edi Ramës drejtuar një maturanteje

“Ja komunikimi me një fëmijë i piktorit dështak, që për të mbushur xhepat dhe kontot e tij iu mbylli dyert e universiteteve publike mijëra...