FOTO/ Si është Samanta Karavella kur zgjohet nga gjumi

FOTO/ Si është Samanta Karavella kur zgjohet nga gjumi

799
0

screenshot-6_1474097871-4424916

Një foto ku ajo duket e freskët dhe natyrale, pa grim. Kështu ka zgjedhur të urojë mirëmëngjes këngëtarja bukuroshe shqiptare, Samanta Karavella.

Ajo ka postuar një foto të sajën në mëngjes, mesa duket sapo është zgjuar, dhe ka uruar miqtë e saj “Goodmornig” (mirëmëngjesi).