Tags Posts tagged with "FOTO/ Si është Samanta Karavella kur zgjohet nga gjumi"

Tag: FOTO/ Si është Samanta Karavella kur zgjohet nga gjumi

FOTO/ Si është Samanta Karavella kur zgjohet nga gjumi

Një foto ku ajo duket e freskët dhe natyrale, pa grim. Kështu ka zgjedhur të urojë mirëmëngjes këngëtarja bukuroshe shqiptare, Samanta Karavella. Ajo ka postuar...