FOTO/ Shkëndije Mujaj, kontratë milionere me një kompani diamantesh

FOTO/ Shkëndije Mujaj, kontratë milionere me një kompani diamantesh

426
0

shkendije-1_1473191219-620251-1

Këngëtarja dhe bukuroshja Shkëndije Mujaj ka nënshkruar një kontratë milionere me një kompani diamantesh.

Mediat kosovare thonë se Shkëndija e ka pranuar ofertën e një kompanie, që t’ia reklamojë për një vit diamantet e saj.

Shkëndija, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, pritet që me diamante të vishet shumë shpejt.

Bëhet e ditur që ajo nga kjo kontratë do të përfitojë 950 mijë dollarë, ndërkaq si dhuratë do të fitojë një komplet të një seti argjendarie që do të kushtojë 350 mijë dollarë.

Për këtë marrëveshje këngëtarja pritet që të japë detaje shumë shpejt nëpër media.