Tags Posts tagged with "kontratë milionere me një kompani diamantesh"

Tag: kontratë milionere me një kompani diamantesh

FOTO/ Shkëndije Mujaj, kontratë milionere me një kompani diamantesh

Këngëtarja dhe bukuroshja Shkëndije Mujaj ka nënshkruar një kontratë milionere me një kompani diamantesh. Mediat kosovare thonë se Shkëndija e ka pranuar ofertën e një kompanie,...