FOTO/ Rrëfimi: Për 12 orë bëra seks me 191 burra

FOTO/ Rrëfimi: Për 12 orë bëra seks me 191 burra

1354
0

Lisa Sparks ka vendosur një rekord botëror në fushën e saj të pornos. Aktorja e filmave me drita të kuqe e njohur me nofkën “Lisa Sparkxxx” bëri në vitin 2004 atë që dhe sot është ende një rekord.

Në festivalin e njohur si “Eroticon i Varshavës” ajo bëri seks me 919 burra në 12 orë me një mesatare prej 76.5 burra në një orë.

Edhe pas 12 vitesh rekordi është i pathyer. Edhe vetë aktorja thotë se nuk ka ndërmend që të provojë të thyejë rekordin e saj.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, ajo tregon se ishte argëtuese, por edhe e lodhshme. “Ngjarja u kundërshtua nga qeveria polake. Isha nervoze se do të më ndalonin në aeroport.

Nuk ishte e lehtë sepse në garë me mua ishin edhe dy aktore porno mjaft të njohura si polakja Makita dhe braziliania Patricia. Në fund ia dola të fitoj unë”.

Shperndaje