FOTO/ Ronaldo kujton luftën dhe vizitën në Kosovë. Këto janë fjalët e...

FOTO/ Ronaldo kujton luftën dhe vizitën në Kosovë. Këto janë fjalët e fenomenit brazilian

505
0

Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldo ka kujtuar ditën ndërkombëtare të paqes, me një foto të bërë në Gjakovë.

Ai kishte ardhur menjëherë pas luftës, ku ishte pritur nga mijëra njerëz transmeton Expressi.

“Ne jemi të gjithë të bashkuar në këtë. Le ta bëjmë botën një vend më të mirë për të gjithë ne”, ka shkruar Ronaldo.

Screenshot_3