Tags Posts tagged with "FOTO/ Ronaldo kujton luftën dhe vizitën në Kosovë. Këto janë fjalët e fenomenit brazilian"

Tag: FOTO/ Ronaldo kujton luftën dhe vizitën në Kosovë. Këto janë fjalët e fenomenit brazilian

FOTO/ Ronaldo kujton luftën dhe vizitën në Kosovë. Këto janë fjalët...

Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldo ka kujtuar ditën ndërkombëtare të paqes, me një foto të bërë në Gjakovë. Ai kishte ardhur menjëherë pas luftës, ku...