FOTO/ Rita Ora vjen me një set të nxehtë

FOTO/ Rita Ora vjen me një set të nxehtë

644
0

Përveç këngëve dhe videoklipeve Rita Orën jemi mësuar ta shohim këngëtaren edhe në kopertinat e revistave më prestigjioze të huaja, e poashtu edhe me fotosesione ku është shfaqur e zhveshur.

Edhe në setin e fundit të fotografive që ka postuar ajo në llogarinë e saj në Instagram ka ardhur me një pamje mjaft në formë dhe hot.