FOTO/ Orinda Huta dhe Turjan Hyska bëhen nostalgjikë…

FOTO/ Orinda Huta dhe Turjan Hyska bëhen nostalgjikë…

457
0

turiiiii_1472550770-9678674

Çifti Orinda Huta dhe Turjan Hyska duket se janë bërë nostalgjikë.

Më herët Orinda ka postuar në Instagram ‘Storie’ një numër të vjetër të revistës “Trendy”, (një revistë  adoleshentësh) që publikohej para shumë vitesh, ku në kopertinën e këtij numri ka qenë partneri i saj Turjan Hyska në kohën kur drejtonte emisionin “Përrallë me Mbret” në Vizion Plus.

Disa orë më vonë ka qenë vetë Turi, i cili në profilin e tij në Facebook ka publikuar një faqe nga brendia e revistës ku shfaqej siç shkruan ai në rolin e “kranistit”.

Mesa duket ata janë bërë nostalgjikë për ato vite, të cilat përkojnë edhe me fillesat e historisë së tyre të dashurisë, të mbajtur të fshehtë për shumë kohë.