FOTO/ Nora Istrefi i rikthehet stilit të vjetër

FOTO/ Nora Istrefi i rikthehet stilit të vjetër

403
0

e988b02804229a43d29fbb97b5c65bc7

Në fotot që këngëtarja Nora Istrefi ka ndarë me miqtë në Instagram dhe Snapchat, duket që Nora ka hequr dorë  nga flokët biondë duke iu rikthyer flokëve brune – me të cilat ndihet edhe më komode. Mbi veshjen transparente, Nora ka zgjedhur edhe një pelerinë të gjatë me temina në ngjyra metalike duke e bërë veshjen e saj edhe më interesante.