Tags Posts tagged with "FOTO/ Nora Istrefi i rikthehet stilit të vjetër"

Tag: FOTO/ Nora Istrefi i rikthehet stilit të vjetër

FOTO/ Nora Istrefi i rikthehet stilit të vjetër

Në fotot që këngëtarja Nora Istrefi ka ndarë me miqtë në Instagram dhe Snapchat, duket që Nora ka hequr dorë  nga flokët biondë duke...