FOTO/ Nga palestra në natyrë, gazetarja italiane “tërbon” fansat me pozat e...

FOTO/ Nga palestra në natyrë, gazetarja italiane “tërbon” fansat me pozat e saj seksi

486
0

Dileta Leota, gazetarja italiane e “Dazn”, konsiderohet si nje nga femrat më seksi të televizionit dhe të gazetarisë sportive.

dileta

E dhënë pas palestrës dhe futbollit, Dileta me postimet e saj në “Instagram”, “zgjon” fantazinë e fansave të saj, që për hir të së vërtetës nuk janë pak.

dileta 4

 

Së fundmi ajo ka zgjedhur të kalojë kohën e lirë në natyrë, duke postuar mes gjelbërimit.

dileta 2