Tags Posts tagged with "FOTO/ Nga palestra në natyrë"

Tag: FOTO/ Nga palestra në natyrë

FOTO/ Nga palestra në natyrë, gazetarja italiane “tërbon” fansat me pozat...

Dileta Leota, gazetarja italiane e “Dazn”, konsiderohet si nje nga femrat më seksi të televizionit dhe të gazetarisë sportive. E dhënë pas palestrës dhe futbollit,...