FOTO/ Marina dhe Luana nxjerrin “të palarat” e njëra-tjetrës në shesh

FOTO/ Marina dhe Luana nxjerrin “të palarat” e njëra-tjetrës në shesh

646
0

Dy moderatoret motra Marina dhe Luana Vjollca mbushën rrjetet sociale mbrëmjen e djeshme me foto nga darka e tyre , ndërsa dyshja nuk ka nguruar të shkëmbejnë edhe disa komente në këto postime.
Motrat kanë nxjerrë “të palarat” njëra-tjetrës që nga “fshirja e pjatës me bukë” e deri tek “veshja e pizhameve.